مدت زمان اجرای اسکافلد چقدر است؟

نحوه اجرای اسکافلد
نحوه اجرای اسکافلد چگونه است؟
مارس 26, 2022
قیمت اجرای اسکافلد چقدر است؟
ژوئن 13, 2022
زمان اجرای اسکافلد

مدت زمان اجرای اسکافلد چقدر است؟ آیا می دانید اجرا و راه اندازی اسکافلد و داربست چقدر طول می کشد؟

در مطالب قبلی شما را با نحوه اجرای اسکافلد آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

اگر به داربست نیاز دارید ، خواه برای یک کار داخلی ، تجاری یا صنعتی باشد لازم است تا از آماده شدن و نصب این داربست ها اطلاع پیدا کنید. بخشی از این آماده سازی دانستن بازه های زمانی برای چه مدت طول می کشد تا داربست را برپا کند. دلیل برنامه ریزی در مورد این موضوع مهم است به این ترتیب که شما به تأخیرهای پیش بینی نشده نپردازید و مدت زمان لازم را به داربست نیاز دارید که برای آن می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.

مدت زمان اجرای اسکافلد

زمان لازم برای برپایی داربست نیز می تواند تأثیر زیادی در هزینه کار داربست داشته باشد. اگر می خواهید در مورد چگونگی تأثیر آن بر هزینه کار به طور کلی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چه فاکتور هایی بر مدت زمان اجرای اسکافلد تاثیر دارد؟

به طور خلاصه، هیچ بازه زمانی مشخصی برای ساختن داربست وجود ندارد. زمان راه اندازی داربست در پروژه شما بستگی به عوامل مختلفی دارد که شامل موارد زیر است اما محدود به این موارد نیست:

اندازه – این می تواند شامل تعداد سیستم عامل های مورد نیاز و همچنین اندازه داربست کلی باشد.

سهولت دسترسی – اگر دسترسی به این مورد دشوار باشد ، می تواند به طور کلی زمان اضافه کند.

زمان اجرای اسکافلد

میانگین بازه های ساختاری داربست صنعتی

به طور کلی ، به عنوان میانگین صنعت ، می توانید انتظار داشته باشید که داربست ها در طی 2 تا 48 ساعت به طور کامل تنظیم شود. با این حال ، برای پروژه های بزرگتر و صنعتی این می تواند بیشتر به یک هفته یا حتی بیشتر باشد. در عین حال ، همچنین مهم است که زمان لازم برای جدا کردن داربست پس از اتمام پروژه خود را در نظر بگیرید.

واقعاً ‘بستگی دارد

همانطور که در ابتدای این وبلاگ ذکر شد ، بازه های زمانی دقیق برای احداث و پخش همه به پروژه شما بستگی دارد. معمولاً اگر با یک شرکت اجرای داربست که می توانند نه تنها برای قیمت پروژه بلکه برای بازه های زمانی درگیر مدت زمانی را به شما ارائه دهند. آنها می توانند به طور خاص در مورد الزامات پروژه شما بحث کنند و یک بازه زمانی متناسب برای برنامه ریزی در اطراف به شما ارائه دهند.

نکته آخر این است که برخی از شرکت ها آنچه را ‘حداقل دوره اجاره’ نامیده می شود، خواهند داشت. به این معنی که کوچکترین دوره زمانی که می توانید داربست را برای آن اجاره کنید ، نباید به عنوان مثال بیش از 6 هفته باشد. و بنابراین اگر پروژه شما به اتمام برسد ، بگذارید بگوییم ، دو هفته ، مهم است که بررسی کنید که آیا این امر می تواند در آن قرار بگیرد.

اسکافلد، در ساخت و ساز ساختمان ، سکوی موقت که برای بالا بردن و پشتیبانی کارگران و مواد در هنگام ساخت ، تعمیر یا تمیز کردن یک سازه یا ماشین استفاده می شود. این سازه ها بسته به فرم و استفاده از یک یا چند تخته با اندازه و طول مناسب و دارای روش های مختلف پشتیبانی تشکیل شده است.

در اسکافلد چوب ، پشتیبانی از تخته ها توسط یک قاب الوار ساخته شده در سایت ارائه می شود. این قاب ممکن است از پست های عمودی، اعضای طولی افقی ، به نام Ledgers ، اعضای عرضی پشتیبانی شده توسط مهاربندی های متقابل طولی و عرضی تشکیل شود. تخته ها روی اعضای عرضی استراحت می کنند.

در صورت نیاز به تنظیم ارتفاع یا عدم ارتفاع ، از پشتیبانی برای کار در یک منطقه بزرگ استفاده می شود (به عنوان مثال ، برای گچ کاری سقف یک اتاق). خرک ها ممکن است از طراحی ویژه یا اره برقی به سادگی از نوع استفاده شده توسط نجار باشد. خرک های مخصوص طراحی شده ممکن است تنظیم شود تا ارتفاع کار از 7 تا 18 فوت (2 تا 5 متر) فراهم شود.

اسکافلد توبولار فولاد یا آلومینیوم تا حد زیادی اسکافلد چوب را در بیشتر پروژه های ساختمانی جایگزین کرده است. اسکافلد توبولار به راحتی می تواند به هر شکل ، طول و ارتفاع برپا شود. بخش ها ممکن است بر روی کاستورها نصب شوند تا یک صحنه بسیار موبایل ارائه شود. اسکافلد ممکن است برای محافظت در برابر آب و هوا با بوم یا ورق های پلاستیکی محصور شود.

برج های بالابر لوله ممکن است به سرعت از لوله های فولادی یا لوله های حدود 3 اینچ (8 سانتی متر) قطر با اتصالات استاندارد جمع شوند.

یک اسکافلد معلق از دو پوتلوگ افقی ، الوارهای کوتاه که از کفپوش اسکافلد پشتیبانی می کنند ، تشکیل شده است که هر یک به یک مکانیزم غلطک متصل هستند.

کابل ها از هر غلطک به یک پرتوی بیرونی که به بالای سر وصل شده به قاب ساختار وصل می شود ، گسترش می یابد. دستگاه های Ratchet روی غلطک ها باعث افزایش یا پایین آمدن پوتلوگ ها می شوند که بین تخته های پوششی سطح کار را تشکیل می دهند.

اسکافلد برق ممکن است با استفاده از یک موتور الکتریکی که توسط کارگر روی اسکافلد کار می کند ، پرورش داده یا کاهش یابد.

چرا برای اجرای اسکافلد پرشین مدولار را انتخاب می کنید؟

محبوبیت ما به دلیل مهارت های ارتباطی و توانایی ما در مدیریت درست مربوط به صنعت است. شما نمی خواهید در مورد نوع اتصالی که ما از آنها استفاده خواهیم کرد ، بشنوید ، می خواهید بدانید که این کار به طور کارآمد و درست انجام می شود یا خیر.

دقت

اگر یک چیز وجود داشته باشد که ما در زمان خود در صنعت داربست متوجه شده ایم ، این است که شرکت های موجود در صنایع ساخت و ساز و تجارت باید حتما دقیق باشند و دقت لازم را در این زمینه داشته باشند. ما افتخار می کنیم که مهلت های واقع بینانه و قابل دستیابی را در مشاغل داربست خود ارائه دهیم ، این یکی از مهمترین دلایلی است که اجرای اسکافلد را به خوبی انجام می دهیم دقت زیاد این مجموعه است.

سالها تجربه

ما سالهاست تجربه در صنعت داربست را داریم و این امر ما را به یکی از با تجربه ترین شرکت های اسکافلد در ایران در تبدیل کرده است. تیم ما به طور مداوم در کنار تجربه ما در حال رشد است. این تجربه با کیفیت کار انجام شده توسط اعضای تیم ما نشان داده شده است.

ایمنی مهم است

و همچنین تمرکز بر کیفیت و خدمات به مشتری اولویت دیگر ما در داربست ایمن است. ایمنی هم تیم داربست ما و هم خودتان به عنوان مشتری هنگام پیمایش در داربست مهم است. ما اطمینان حاصل می کنیم که تست های ایمنی و کیفیت دقیق به طور معمول انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام انتظارات سالم و ایمنی نه تنها برآورده می شوند بلکه از آن فراتر می روند. باطمینان حاصل کنید که استفاده از آن بی خطر است.

کاملاً تنظیم شده

شما می توانید با دانستن اینکه در اینجا کاملاً مطابق با مقررات بهداشت و ایمنی داربست و CITB کاملاً سازگار هستیم ، راحت باشید. ما در هر یک از مشاغل اسکافلد به تطبیق بهداشت و ایمنی خود افتخار می کنیم.

انواع مشتریانی که به اجرای اسکافلد احتیاج دارند

صاحبان خانه

و همچنین ارائه خدمات به مشتریان تجاری و صنعت ساخت و ساز که ما نیز اسکافلد هایی را برای صاحبان خانه در سراسر شهر ارائه و برپا می کنیم. دلایل متداول برای صاحبان خانه که نیاز به اجرای اسکافلد از جمله تعمیرات بام و گاتر ، بازگرداندن دودکش ها ، جایگزینی پنجره ها تنها چند مورد است.

اگر به دلیل بازسازی یا سایر موارد کار در خانه خود به اسکافلد نیاز دارید ، می توانیم سرویس ها و خدمات دیگری را برای کمک به شما توصیه کنیم.

ساختمان ها تجاری

نوع دیگری از مشتری که ما در اینجا از آن استفاده می کنیم ، مشتری های تجاری ما هستند. ثروت ما از تجربه در بین اعضای تیم ما به این معنی است که ما می توانیم از پروژه های تجاری بزرگ و کوچک استفاده کنیم. همچنین این بدان معنی است که ما می توانیم طیف کاملی از خدمات اسکافلد تجاری را ارائه دهیم که شامل ارزیابی های خطر ، توری زباله ها ، سقف های کاذب ، شفت های آسانسور ، اسکافلد عمومی و … می باشد.

ساخت و ساز

ما در ساخت و ساز از متد ها و روش های نوینی برای اجرای اسکافلد استفاده می کنیم. این امر نشان می دهد که تیم ما بیش از این قادر به تکمیل طیف گسترده ای از کار های اسکافلد در اماکن ساختمانی در سراسر شهرستان با خیال راحت و با بالاترین کیفیت است. ما نه تنها می توانیم اسکافلد را در سایت آماده کنیم تا کار شما شروع شود بلکه پس از اتمام کار ، تیم ما می تواند با خیال راحت اسکافلد را برای شما از بین ببرد.

آیا اولین بار است که از اسکافلد استفاده می کنید؟

اگر می خواهید در حال اجرای اسکافلد باشید و این اولین بار است که باید اطمینان حاصل کنید که تمام اقدامات احتیاطی را که می توانید انجام دهید. تهیه و احداث تجهیزات اسکافلد ، تیم ما در اینجا برای پاسخ به هرگونه سؤال یا کاهش نگرانی هایی که ممکن است در مورد نحوه استفاده از اسکافلد ها به محض تنظیم آن برای شما داشته باشیم ، کاهش می دهد. ما بیش از این خوشحالیم که تمام توصیه های بی طرفانه و حرفه ای را در مورد استفاده از اسکافلد شما ارائه می دهیم.

در اینجا قبل از احداث اسکافلد در مورد اموال یا محل خود، ارزیابی های ریسک را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که تمام استانداردهای سالم و ایمنی مورد نیاز ما کاملاً رعایت می شوند ، بنابراین می دانید که اسکافلد شما قرار است پیمایش تمام جعبه های مورد نیاز خود را تا حد امکان ایمن کرده است ، پس از انجام کار  همچنین توجه به این نکته حائز اهمیت است که احداث اسکافلد های ما به طور مستقل بررسی می شود تا از استفاده در امنیت آنها اطمینان حاصل شود.

برای اطلاع دقیق از مدت زمان اجرای اسکافلد با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۵۲۳۷۳۸۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پانزده =

09125237381